Ośrodek Kultury w Nowej Sarzynie

Menu witryny

Filie

Archiwum

Współpraca medialna


  

Polecamy strony


Zrealizowane projekty

Projekt: "TURKI 2016"

  


 Projekt:
"WIDOWISKO
TEATRALNO-MUZYCZNE" 

 


Nowy system komunikacji z mieszkańcami Gminy Nowa Sarzyna

...
Burmistrz Miasta i Gminy informuje mieszkańców o możliwość bezpłatnego otrzymywania komunikatów informacyjnych oraz ważnych informacji związanych z życiem Miasta i Gminy Nowa Sarzyna bezpośrednio na smartfon, telefon komórkowy lub e-mail.

Do wyboru mieszkańców są trzy systemy powiadamiania: 

1) Najważniejszym kanałem komunikacji będzie aplikacja BLISKO. Wszyscy, którzy pobiorą i zainstalują ją na swoich smartfonach, będą otrzymywać komunikaty w formie graficznej i tekstowej:

- ostrzegające przed zagrożeniami meteorologicznymi i hydrologicznymi (np. podniesione stany wód, burze, silne opady, silne wiatry, śnieżyce i inne),

- powiadamiające o przerwach w dostawach prądu, wody i innych mediów, awariach oraz terminach wywozu odpadów komunalnych,

- informujące o ważnych wydarzeniach organizowanych przez naszą gminę (festyny, imprezy sportowe, koncerty i inne).

2) Jeżeli nie posiadają Państwo telefonu umożliwiającego zainstalowanie aplikacji BLISKO, zachęcamy do rejestracji w systemie powiadamiania swojego e-maila. Wówczas będą otrzymywać państwo na skrzynkę pocztową takie same komunikaty, jak użytkownicy aplikacji.

3) Warto zarejestrować także swój nr telefonu komórkowego, na który będą otrzymywać Państwo wiadomości SMS z powiadomieniami o największych zagrożeniach pogodowych i awariach.

W Mobilnym systemie informacji Gminy Nowa Sarzyna, teren gminy został podzielony na cztery rejony. Na etapie wyboru nadawców w aplikacji BLISKO, systemie e-mail lub SMS należy zaznaczyć kanał odpowiadający swojemu miejscu zamieszkania. Można zapisać się również do wszystkich kanałów, obejmujących cały teren gminy. Zachęcamy do zaznaczenia także kanału RSO, dzięki czemu będą otrzymywać Państwo wojewódzkie komunikaty z regionalnego systemu ostrzegania.

Aplikacja BILKSO umożliwia także bezpośredni kontakt mieszkańców z Urzędem Miasta i Gminy w sprawach, które nie wymagają osobistej wizyty. Na dolnym pasku znajduje się przycisk „Napisz do nas”, za pomocą którego można wysłać wiadomość i załączyć plik graficzny, nagranie wideo lub głosowe. W ten sposób można zgłaszać, np. usterki, awarie, zagrożenia, sugestie lub inne istotne informacje, które zostaną przekazane i rozpatrzone przez pracowników.

Rejestracja w mobilnym systemie informacji – kliknij tutaj

...
...
 

 INSTRUKCJA INSTALACJI I OBSŁUGI APLIKACJI BLISKO

 

"MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE""

3-5 maja

godz.17:00 i 19:00

od lat: 12

bilety: 13/15


 

"KAPITAN MARVEL""

12-14 maja

godz.17:00 /dubbing

godz.19:15 /napisy

od lat: 12

bilety: 13/15


"CAŁE SZCZĘŚCIE""

18-19 maja

godz.17:00 i 19:00

od lat: 13

bilety: 13/15


"POWRÓT""

24-25 maja

godz.17:00 i 19:00

od lat: 12

bilety: 13/15


"MANU. BĄDŹ SOBĄ!"

31.V - 2.VI

godz.16:00 /dubbing

od lat: b.o

bilety: 13/15


"MIA I BIAŁY LEW""

31.V - 2.VI

godz.18:00 /dubbing

od lat: 6

bilety: 13/15